Серпнева педагогічна конференція

30 серпня 2017 року в актовій залі Первомайської РДА відбулася серпнева конференція педагогічних працівників Первомайського району. У заході взяли участь представники відділу освіти, молоді та спорту, керівники навчальних закладів, заступники директорів, педагогічна громадськість району. 
Учасників привітали: голова Первомайської районної державної адміністрації Павленко В.М., голова Первомайської районної ради Татаренков В.М., депутат Харківської обласної ради Русецький А.А. 
Під час конференції були нагороджені: Подякою Первомайської РДА та Первомайської райради педагогічний колектив Одрадівського НВК (директор Виставна В.І.) за якісну підготовку навчального закладу до нового навчального року; Грамотами відділу освіти Первомайської РДА за вагомий особистий внесок у справу підростаючого покоління практичний психолог Демиденко Є.А. та заступник директора Виставна І.В.; Подякою відділу освіти Первомайської РДА за вагомий внесок у покращення матеріально-технічої бази Одрадівського НВК голова сільської ради Тарасенко В.М.


Наш НВК готовий до 2017/2018 навчального року!


У НВК іде підготовка до нового навчального року


ДМБ-2017

23 червня 2017 року в нашому НВК пройшов урочистий вечір з нагоди вручення атестатів учням 11 класу. На заході були присутні почесні гості: заступник голови Первомайської РДА Приймак О.М., голова Одрадівської сільської ради Тарасенко В.М., голова Картамиської сільської ради Цьома Г.М.
Цього року зі стін нашого НВК вийшло 7 юнаків. Хай щастить вам, дорогі наші хлопці! Хай щедрим на добро та радість буде ваше майбуття, а удача буде вашим вірним супутником на нелегкій життєвій дорозі!


Нові вікна у нашому НВК

20 червня 2017 року в нашому НВК були встановлені нові металопластикові вікна. Відбулося це завдяки міні-проекту "Заміна вікон на енергозберігаючі в Одрадівському навчально-виховному комплексі Первомайського району Харківської області", який виграла ініціативна група жителів с.Одрадове. Вікна були замінені в їдальні та приміщенні дошкільного підрозділу нашого НВК.


День розваг

16 червня 2017 року учні нашого НВК побували на екскурсії у м.Харкові. Вихованці відвідали Центральний парк культури та відпочинку ім.Горького, Меморіальний комплекс Слави у Лісопарку та подивилися мультфільм "Тачки-3".


День екскурсій

09 червня 2017 року в таборі "Золота булава" був день екскурсій. Спочатку вихованці Одрадівського побували біля фортеці, яка знаходиться за селом Картамиш, та біля стели воїнам, які загинули під час Другої світової війни. Потім учнів гостинно зустріла Павлівська загальноосвітня школа ім.Олекси Десняка, в якій вони відвідали шкільний музей та позмагалися в конкурсах з місцевими учнями. І закінчився цей насичений день смачною кашею та іграми в сосновому лісі поблизу с.Миколаївка.


ДПА з біології

06 червня 2017 року учениці 9 класу пройшли державну підсумкову атестацію з біології.

Екскурсія до Святогірська

04 червня 2017 року працівники та учні нашого НВК побували на екскурсії у Святогірській Лаврі та м.Ізюмі.


Будні табору "Золота булава"


ДПА з математики

02 червня 2017 року учениці 9 класу пройшли державну підсумкову атестацію з математики.


1 червня - Міжнародний день захисту дітей

1 червня 2017 року з нагоди Міжнародного дня захисту дітей на базі відпочинку "Рів'єра" пройшов святковий захід, в якому взяли участь вихованці нашого НВК.