Канікули тривають

06 січня 2018 року за сприяння відділу освіти, молоді та спорту Первомайської РДА учні нашого НВК відвідали виставу "Роня - донька розбійника", яка пройшла в Будинку культури будівельників (м.Харків).

Новорiчні заходи

29 грудня 2017 року в нашому НВК пройшли новорічні заходи: о 09-:00 - новорічний мюзикл за участю учнів 1-6 класів; о 15:00 - новорічний вогник для учнів 7-11 класів. Цього ж дня учні та вихованці комунального закладу отримали солодкі дарунки від наших меценатів. Адміністрація та вихованці Одрадівського щиросердно вдячні генеральному директорові агрофірми "Україна Нова" Тарасенкові М.В., народному депутатові України Добкіну Д.М., керівникові СП "Добрий господар" Камінській А.А., керівникові СП "Фермер-Агро" Юрчику А.Г., відділу освіти, молоді та спорту Первомайської РДА за надані подарунки!


Наш НВК готовий до зустрічі Нового року!


Екскурсійний день

27 грудня 2017 року учні нашого НВК відвідали виставу "Ялинки на гірці", яка пройшла в Будинку культури залізничників (м.Харків), а також прогулялися центром міста.

Новорічний ранок у дошкільному підрозділі "Бджілка"

26 грудня 2017 року в дошкільному підрозділі "Бджілка" пройшов новорічний ранок. Святково прибрана зала зібрала дітей і дорослих. Вірші, пісні, хороводи, костюми казкових героїв, неповторне дитяче виконання сподобалося глядачам. А наприкінці заходу на малечу чекали солодкі дарунки від наших меценатів. Працівники дошкільного підрозділу та його вихованці щиро вдячні за солодкі дарунки генеральному директорові агрофірми "Україна Нова" Тарасенкові М.В., народному депутатові України Добкіну Д.М., відділу освіти, молоді та спорту Первомайської РДА.


Районне новорічне свято

26 грудня 2017 року на базі Ржавчицького сільського будинку культури для дітей пільгових категорій Первомайського району відбулося театралізоване новорічне свято за п’єсою Михайла Бартенєва «Тук, тук, кто там..?». Захід відвідали й учні 1-10 класів нашого НВК.
Джерело фото: 
https://www.facebook.com/kultura.pervomaysky?hc_ref=A..


Участь у районних виставках

15 грудня 2017 року наш НВК надав роботи на районний етап обласної виставки юних природоохоронців "Зимовий вернісаж" (робота учнів початкових класів, керівник Шило І.В.) та на районний етап виставки-конкурсу писанкарства "Різдвяна писанка" (роботи членів гуртка "Прикладні мистецтва", керівник Демиденко Є.А.).


Змагання з баскетболу

14 грудня 2017 року на базі КЗ "Олексіївський НВК" пройшов груповий етап районних змагань з баскетболу 3х3 серед учнів Олексіївського, Слобідського та Одрадівського навчально-виховних комплексів. Учні нашого НВК гідно виступили, й вибороли право змагатися в фінальному етапі змагань, який пройде 22 грудня 2017 року.


Навчально-моніторинговий виїзд

12 грудня 2017 року представниками Департаменту науки та освіти ХОДА та КВНЗ "ХАНО" було здійснено навчально-моніторинговий виїзд до КЗ "Біляївський НВК" з метою надання допомоги вчителям і випускникам закладів освіти Первомайського району у підготовці до ЗНО-2018. У заході взяли участь: директор НВК Виставна В.І., заступник директора Виставна І.В., учитель української мови та літератури Чуйко С.В., учитель історії Боровик Л.І., учитель математики Кожевникова О.П., учні 11 класу.
Джерело фото: https://prvo.jimdo.com/2017/12/12/навчально-моніторин..


І-й  етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 2017/2018 н. р.

07 грудня 2017 року у приміщенні відділу освіти, молоді та спорту Первомайської РДА відбувся І-й (районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 2017/2018 навчального року.
Наш навчально-виховний комплекс представляли: учениця 10 класу Косенко Дарина (віділення математики, керівник - Кожевникова О.П.), учениця 11 класу Слєпцова Юлія (віділення історичного краєзнавства, керівник - Боровик Л.І.). Дівчата добре виступили  на І етапі, а Слєпцова Юлія представлятиме наш навчальний заклад на ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту  робіт учнів-членів МАН. Вітаємо Юлію та її керівника Боровик Л.І. з перемогою на І етапі! Одрадівський вами пишається! Будьте завжди кращими!

Екскурсія до поліції

07 грудня 2017 року старшокласники нашого НВК  побували на екскурсії у Первомайському відділі  поліції.


Урок інформатики "ЗНО-2018"

06 грудня 2017 року заступник директора з НВР Виставна І.В. провела урок інформатики для учнів 11 класу, під час якого старшокласники ознайомилися з процедурою реєстрації на ЗНО-2018.


Правова освіта учнів

05 грудня 2017 року до нашого НВК завітали представники служби у справах дітей Первомайської районної державної адміністрації, які спільно з юридичним сектором, районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та центральною районною лікарнею провели для старшокласників лекцію на правову тематику.

ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

03 грудня 2017 року на базі відділу освіти, молоді та спорту пройшов ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, в якому взяли участь учениця 10 класу Косенко Дарина та учениця 7 класу Глумакова Ксенія. Бажаємо нашим дівчатам гарних результатів!


Всесвітній день боротьби зі СНІДом

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цього дня в Одрадівському пройшла, вже традиційна для нашого закладу, акція "Червона стрічка", виставка тематичної літератури, тренінг для учнів 7 класу "Стоп, СНІД!".


Фестиваль "Молодь за здоровий спосіб життя"

01 грудня 2017 року на базі відділу освіти, молоді та спорту пройшов районний етап фестивалю "Молодь за здоровий спосіб життя", в якому взяла участь команда учнів нашого НВК "Друзі" (керівник - педагог-організатор Боровик Л.І.).


До Нового 2018 року залишилось...

30 листопада 2017 року в нашому НВК з'явився календар очікування Нового року, який свідчить про те, що до цього довгоочікуваного свята залишився рівно 31 день!😉⛄🌟🌟🎄🎉🎉🎉


Всесвітній день домашніх тварин

Щорічно 30 листопада в багатьох країнах відзначається Всесвітній день домашніх тварин (World Day Pets). Ідея про заснування цього свята була озвучена на Міжнародному конгресі прихильників руху на захист природи, що проходив у Флоренції (Італія) в 1931 році. Тоді різні екологічні організації та природоохоронні товариства заявили про готовність організовувати різноманітні масові заходи, спрямовані на виховання у людей почуття відповідальності за все живе на планеті, у тому числі і за домашніх тварин. З того часу проводиться щорічно і присвячується всім одомашненим людиною тваринам, щоб ще раз нагадати всьому людству про відповідальність за «братів наших менших». Не дивно, що девізом цього Дня стали слова Маленького принца з твору Антуана де Сент-Екзюпері: «Ти назавжди у відповіді за тих, кого приручив», які звернені до всіх нас. В Україні День домашніх тварин відзначається з 2000 року за ініціативою Міжнародного фонду захисту тварин, хоча, на жаль, поки не затверджений офіційно. 
Наш НВК не залишився осторонь цієї дати, і сьогодні у нас пройшла виставка світлин "Зоовернісаж", на яких зображені домашні улюбленці учнів та педагогічних працівників Одрадівського. Також на перервах працював "Зоокінозал", в якому йшли відеоролики та мультфільми про домашніх тварин.
Ми також закликаємо усіх приєднатися до цього доброго і важливого свята, головне пам’ятати — ми у відповідальності за тих, кого приручили…


Захисти життя - зупини насильство

З 25 листопада по 10 грудня в Україні проходить щорічна акція «16 днів проти насилля». Міжнародна правозахисна акція «16 днів проти насилля» розпочата у 1991 році. Ініціатори обрали датою початку акції 25 листопада — Міжнародний день боротьби з насиллям у ставленні до жінок та датою її завершення — 10 грудня — Міжнародний день захисту прав людини. Особлива увага під час її проведення приділяється питанням домашнього насилля.
У рамках цієї акції 27 листопада 2017 року в нашому НВК пройшов інформаційно-просвітницький захід "Захисти життя - зупини насильство", який провела практичний психолог Демиденко Є.А. Також протягом тижня проходитиме виставка літератури, присвячена цій темі.


ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

26 листопада 2017 року на базі відділу освіти, молоді та спорту пройшов ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, в якому взяли участь учениця 10 класу Косенко Дарина та учень 11 класу Шило Денис. Бажаємо нашим учням гарних результатів!


ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

25 листопада 2017 року на базі відділу освіти, молоді та спорту пройшов ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови, в якому взяла участь учениця 10 класу Косенко Дарина. Бажаємо Дарусі гарних результатів!
Джерело фото: https://prvo.jimdo.com/2017/11/25/олімпіада-з-%D1%96%..


День пам'яті жертв голодомору та політичних репресій

Цей День щорічно відзначається в Україні в четверту суботу листопада. 
Президент України, підтримавши ініціативу громадських організацій, міністерства культури і мистецтв, Державного комітету у справах релігій, Державного комітету телебачення і радіомовлення, ухвалив встановити в країні День пам’яті жертв голодомору і політичних репресій. Заходи, присвячені цьому дню, щорічно проходять в четверту суботу листопада.
24 листопада 2017 року в нашому НВК пройшла виставка літератури "Україна пам'ятає - світ визнає" та година-реквієм "Схилімо голови в скорботі", яку підготувала та провела для учнів 5-11 класів учитель історії Боровик Л.І.
Нагадуємо!
25 листопада, у День пам’яті жертв голодомору і політичних репресій, о 16:00 просимо запалити свічку пам’яті.


Оновлення в дошкільному підрозділі

23 листопада 2017 року наш дошкільний підрозділ поповнився новою постільною білизною, матрацами, подушками та ковдрами, придбаними за кошти Одрадівської сільської ради. Адміністрація навчально-виховного комплексу висловлює слова вдячності голові Одрадівської сільської ради Тарасенку В.М. та депутатам місцевої ради за надані кошти для придбання необхідних речей для комфортного сну нашої малечі.


Тиждень точних наук

Протягом 20-23 листопада 2017 року в нашому НВК проходив Тиждень точних наук, під час якого учні знайомилися з математичною літературою, грали в інтелектуальні ігри.


Спорт протягом життя

21 листопада 2017 року волейбольна команда нашого НВК взяла участь в ІІ етапі обласних щорічних змагань "Спорт протягом життя", які пройшли на базі Первомайської загальносвітньої школи І-ІІІ ступенів №5.


Гра "Найрозумніший"

20 листопада 2017 року учні початкових класів нашого НВК взяли участь в інтелектуальній грі "Найрозумніший", яку провела вчитель початкових класів Конопля Н.М.


ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології

19 листопада 2017 року на базі відділу освіти, молоді та спорту пройшов ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології, в якому взяла участь учениця 10 класу Косенко Анастасія. Бажаємо Настусі гарних результатів!


Цирк! Цирк! Цирк!

18 листопада 2017 року учні нашого НВК відвідали виставу "Цирк на воді", яка пройшла в Харківському державному цирку. Поїздка ця відбулася за фінансової підтримки народного депутата України Д.М.Добкіна. Педагогічний та учнівський колективи висловлюють слова глибокої вдячності Дмитру Марковичу Добкіну та його помічнику Анні Миколаївні Таран за подаровані незабутні враження та неймовірні емоції під час відвідування цирку.


Нове обладнання в нашому НВК

17 листопада 2017 року наш НВК поповнився новим обладнанням - інтерактивною дошкою, придбаною за кошти Одрадівської сільської ради. Педагогічний та учнівський колективи висловлють слова вдячності голові Одрадівської сільської ради Тарасенку В.М. та депутатам місцевої ради за надані кошти для придбання дошки.


Синичкин день

17 листопада 2017 року в нашому НВК пройшов "Синичкин день" - учні вивісили виготовлені власноруч годівнички на території навчального закладу.


Урок толерантності "Твори добро!"

17 листопада 2017 року практичний психолог Демиденко Є.А. провела для учнів середніх класів урок толерантності "Твори добро!".


Вітаємо команду хлопців КЗ "Одрадівський НВК" та їхнього тренера Журавля С.І. з перемогою у районних змаганнях з волейболу! Одрадівський вами пишається! Будьте завжди кращими!


Профорієнтаційний захід

14 листопада 2017 року старшокласники нашого НВК відвідали профорієнтаційний захід, який відбувся за участі представників Харківського національного аграрного університету ім.Докучаєва.


Акція "Молодь за здоровий спосіб життя!"

13 листопада 2017 року наш НВК надав роботи на районний етап акції "Молодь за здоровий спосіб життя!".


ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики


ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії


Здоровим бути круто!

10 листопада 2017 року учні початкових класів нашого НВК взяли участь у виховному заході "Здоровим бути круто!", який підготувала вчитель початкових класів Озерова Л.Г.


Всеукраїнський диктант національної єдності

9 листопада наша країна святкує День української писемності та мови. З нагоди цієї дати відбувся 17 Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, до якого долучилися й учні та вчителі нашого НВК.


Нашій школі - 50!

Особливою подією для жителів села Одрадове у ці осінні дні стало святкування 50-річного ювілею школи, яке відбулося 4 листопада 2017 року. У далекому 1967 році в мальовничому куточку піднеслася вона над землею, оточена  поважними тополями. І потекли дзвінким, веселим струмочком до неї перші учні. За ці десятиліття зі  стін навчального закладу вийшли сотні вихованців. Багатьох життєві дороги розвели по всій Україні і навіть далеко за її межі.

Привітати Одрадівську школу з важливою датою приїхали почесні гості: перший заступник голови Первомайської районної державної адміністрації Бомко І.В., голова Первомайської районної ради Татаренков В.М., помічник народного депутата України Добкіна Д.М. Таран А.М., методисти відділу освіти, молоді та спорту Первомайської районної державної адміністрації Чиж І.А. та Засуха І.М., голова Одрадівської сільської ради Тарасенко В.М., голова Картамиської сільської ради Цьома Г.В., керівник СТОВ "Овена" Овсяннікова А.П., представник агрофірми "Україна Нова" Половинко А.М., керівник СТОВ «Степок» Косенко С.В.,  ветерани педагогічної праці, випускники нашої школи.

Свято розпочалося у приміщенні навчально-виховного комплексу, де гості реєструвалися, писали побажання школі та отримали в подарунок ювілейний випуск шкільної газети. Далі  свято продовжилося  в залі сільського будинку культури. Усі присутні  опинилися в по-домашньому затишній атмосфері, яка ще раз довела, що школа – це рідний дім, а її колектив – одна велика родина.

Щирі привітання гостей перепліталися з чудовою концертною програмою, в якій брали участь найталановитіші учні Одрадівського навчально-виховного комплексу та вчителі.

 

Ось так у колі друзів зворушливо, піднесено, урочисто відсвяткувала Одрадівська школа ювілей.