День Захисника України

14 жовтня - День Захисника України. З нагоди цієї дати в нашому НВК протягом тижня пройшли наступні заходи: виставка малюнків "Слава українським військовим!", виховна година "А ми тую козацькую славу збережемо!" (для учнів початкових класів), спортивні змагання "Козацькі розваги".


Екскурсія до Полтави

30 вересня 2017 року учні та вчителі нашого НВК відвідали м.Полтаву. Вони побували в Державному історико-культурному заповіднику "Поле Полтавської битви", Полтавському краєзнавчому музеї, Хрестовоздвиженському монастирі та прогулялися центром міста.


Концертна програма до Дня працівників освіти

29 вересня 2017 року в приміщенні палацу культури "Хімік" (м.Первомайський) відбулася концертна програма з нагоди Дня працівників освіти. Під час заходу були нагороджені працівники Одрадівського - вчитель географії Виставна В.І. (Грамота Первомайської РДА та Первомайської райради) та вчитель біології Косенко Н.В. (Подяка Первомайської РДА та Первомайської райради). Вітаємо наших учителів! Одрадівський вами пишається!


Святкова програма до Дня працівників освіти

28 вересня 2017 року в нашому НВК пройшла святкова програма до Дня працівників освіти. Чудову програму підготували учні 1-11 класів, за що їм від працівників НВК велике спасибі!👍


Всесвітній день моря

28 вересня 2017 року - Всесвітній день моря. У нашому НВК теж відзначили цю дату: учні та вчителі прийшли в смугастих речах та з емблемами моря; вчитель географії Виставна В.І. організувала для учнів 5-7 класів "Географічний кінозал", в якому вихованці переглянули науково-пізнавальні мультфільми; цього дня в ефірі радіо "Одрадівський ФМ" лунали пісні на морську тематику.


День туризму

27 вересня - Всесвітній день туризму. Цю дату можуть відзначати не тільки люди, чий стиль життя пов’язаний з мандрівками та рюкзаком. Турист — це людина, яка прагне до знань. Навіть звичайний виїзд на природу, подалі від буденної метушні, для багатьох людей може стати туристичною подорожжю. 
Всесвітній день туризму традиційно відзначають вже 30 років поспіль, проводячи в цей день різні заходи і туристичні фестивалі.
Одрадівський НВК теж долучився до когорти поціновувачів туристичних мандрівок. Цього дня учні та вчителі навчального закладу виїхали до лісу, де взяли участь у спортивних змаганнях та поласували смачною кашею.


Великий Слобожанський ярмарок

23 вересня 2017 року  в м.Харкові пройшов Великий Слобожанський ярмарок, в якому взяли участь і педпрацівники нашого НВК - заступник директора (дошкільний підрозділ) Тернавська Л.Б. та вчитель музичного мистецтва Чесниченко С.А. 
Джерело фото: https://www.facebook.com/kultura.pervomaysky


Тиждень безпеки руху дітей

Протягом 18-22 вересня 2017 року в КЗ "Одрадівський НВК" проходив Тиждень безпеки руху дітей. Учні взяли участь у виставкі малюнків "Молоде покоління - за безпеку дорожнього руху", в Єдиному уроці "Безпека на дорозі - безпека життя" та у вікторині "Правила дорожнього руху".


День партизанської слави України

22 вересня - День партизанської слави України. З нагоди цієї дати в нашому НВК пройшла виставка тематичної літератури.


Змагання на кубок району з міні-футболу

22 вересня 2017 року дівчата нашого НВК взяли участь у змаганнях на кубок району з міні-футболу, який проходив на стадіоні "Колос" (м.Первомайський).


Міжнародний день миру

День миру у 2017 році відзначають у світі 21 вересня. Ця дата встановлена резолюцією Генасамблеї ООН. Спершу День миру святкували у третій вівторок вересня, пізніше для свята обрали саме 21 число. 
День миру відзначають у світі вже 34-й раз. Згідно з резолюцією, у цей день на всій планеті повинні припинити вогонь і відмовитися від насильства. 
Наш НВК теж не лишився осторонь і долучився до відзначення цієї дати. Цього дня в нашому навчальному закладі пройшла виставка-"сушка" малюнків на тему "Ми за мир", в якій взяли участь учні 1-11 класів, а також конкурс малюнків на асфальті "Мир потрібен як життя", в якому показали свої таланти учні початкової школи.


Змагання на кубок району з міні-футболу

20 вересня 2017 року хлопці нашого НВК взяли участь у змаганнях на кубок району з міні-футболу, який проходив на стадіоні "Колос" (м.Первомайський).


День визволення Первомайщини

16 вересня - День визволення Первомайщини від нацистських загарбників. З нагоди цієї дати в нашому НВК пройшли наступні заходи: 14-15 вересня - виставка композицій з природного матеріалу, виставка літератури; 15 вересня - мітинги в с.Одрадове та с.Картамиш, покладання квітів до пам'ятника загиблим воїнам в с.Красиве.


Святкування Дня села

14 вересня 2017 року в будинку культури села Одрадове відбулася концертна програма з нагоди Дня села, в якій взяли участь працівники нашого НВК.


Екскурсія до музею

13 вересня 2017 року учні 2-10 класів нашого НВК відвідали Первомайський краєзнавчий музей, де познайомилися з оновленою експозицією з нагоди Дня визволення Первомайщини.


Виховна година до Дня фізичної культури та спорту

День фізичної культури та спорту в Україні відзначається у другу суботу вересня. З цієї нагоди 11 вересня 2017 року вчитель фізичної культури Журавель С.І. провів для учнів старших класів виховну годину "Квітуча Україна олімпійська!".


Загальношкільні батьківські збори

08 вересня 2017 року в КЗ "Одрадівський НВК" відбулися загальношкільні батьківські збори.


Свято Першого дзвоника

01 вересня 2017 року в нашому НВК пройшло Свято Першого дзвоника. На захід завітали почесні гості: завідуюча методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Первомайської РДА Зайцева С.В., представник агрофірми "Україна Нова" Половинко А.М., голова Одрадівської ради Тарасенко В.М., голова Картамиської сільської ради Цьома Г.В. Під час лінійки нашому НВК було подаровано сертифікат на отримання комплекту меблів для навчального кабінету. Після святкового заходу учні пішли на Перший урок.