Всеукраїнський турнір юних журналістів

З 18 по 22 квітня 2018 року в м.Суми проходив ХІУ Всеукраїнський турнір юних журналістів, на якому зібралися 25 команд юних акул пера з усієї України. Первомайський район представляла команда "ВОВК", до складу якої ввійшли учні нашого НВК: Косенко Дарина (10 клас), Косенко Анастасія (10 клас), Слєпцова Юлія (11 клас). Керівник команди - вчитель української мови та літератури Виставна І.В. Ця поїздка відбулася за фінансової підтримки генерального директора АФ "Україна Нова" Тарасенка М.В., керівника СТОВ "Овена" Овсяннікової А.П., керівника АПК СТОВ "Більшовик" Овчаренка А.О., заступника голови Первомайської РДА Приймака О.М., відділу освіти, молоді та спорту Первомайської РДА, КЗ "Одрадівський НВК". Команда "ВОВК" щиро вдячна меценатам за можливість вазяти участь у Турнірі!


День цивільного захисту

27 квітня 2018 року в нашому НВК пройшов День цивільного захисту. Учні 1-4 класів взяли участь у виховній годині "Безпека у надзвичайних ситуаціях", потім приєдналися до учнів 5-11 класів і разом з ними взяли участь у квесті "Цивільна оборона - не жарти", а після змагань всі вихованці поласували смачною кашею.


День Чорнобильської трагедії

26 квітня 2018 року класний керівник 9 класу Кожевникова О.П. провела для учнів нашого НВК виховну годину "Чорнобиль... Трагедія... Пам'ять...".


Підведення підсумків навчально-польових зборів

25 квітня 2018 року біля пам'ятника воїнам, загиблим під час Другої світової війни, відбулося урочисте підведення підсумків 3-денних навчально-польових зборів юнаків 11 класів Первомайського району. На заході були присутні: голова Первомайської районної державної адміністрації Павленко В.М., голова Первомайської районної ради Татаренков В.М., начальник відділу освіти, молоді та спорту Первомайської РДА Библів В.В., голова Одрадівської сільської ради Тарасенко В.М. За підсумками змагань, які проходили в рамках зборів, наш Одрадівський НВК посів ІІ місце! 🌟🌟🌟 Під час заходу були нагороджені наші учні Коханівський Денис, Шило Денис, Карпенко Андрій та їх наставник Журавель С.І. Також під час заходу була вручена Подяка колективу Одрадівського НВК за допомогу в організації навчально-польових зборів, а також Подяка нашим кухарям Ганжалі Л.О. та Острась Н.А., які смачно годували юнаків під час зборів.


Навчально-польові збори. День 2

24 квітня 2018 року продовжилися заняття в оборонно-спортивному таборі на базі КЗ "Одрадівський НВК". Цього дня юнаки 11 класів показували свою майстерність під час виконання військово-прикладних спортивних вправ. А після обіду на учнів чекав приємний сюрприз від заступника голови Первомайської РДА Приймака О.М. та голови Одрадівської сільської ради Тарасенка В.М. - до табору завітали представники пейнтбольного клубу "Форпост" (м.Харків) з командною грою лазертаг.


Навчально-польові збори розпочалися

23 квітня 2018 року на базі КЗ "Одрадівський НВК" розпочалися навчально-польові збори для юнаків 11 класів Первомайського району.


Оновлення в навчально-виховному комплексі

Наш навчально-виховний комплекс поповнився новими меблями: вішаками у роздягальню для шкільного підрозділу, комплектом меблів для ігрової дошкільного підрозділу, вішаками для рушників та шафками у роздягальню дошкільного підрозділу. Це оновлення відбулося завдяки сприянню Одрадівської сільської ради. Адміністрація навчально-виховного комплексу висловлює слова вдячності голові Одрадівської сільської ради Тарасенку В.М. та депутатам місцевої ради за надані кошти для придбання меблів для наших вихованців.


Моя мрія

13 квітня 2018 року учні нашого НВК взяли участь у Конкурсі дитячих творчих робіт "Моя мрія", який організував Харківський обласний благодійний фонд "Даруй добро" спільно з депутатом Харківської обласної ради Анатолієм Русецьким.


Екскурсія до весняного лісу

13 квітня 2018 року учні початкових класів разом зі своїми вчителями Журавель О.Б. та Шило І.В. здійснили екскурсію до весняного лісу.


Посвята в читачі

12 квітня 2018 року учні 1 класу нашого НВК взяли участь у виховному заході "Посвята в читачі", який для них організувала та провела бібліотекар комунального закладу Кожевникова О.П.


Шкіряний м’яч

11 квітня 2018 року у місті Первомайському відбулися змагання з футболу на призи клубу "Шкіряний м’яч". Наш НВК предсталяли команди учнів 3-7 класів.


Виставка поробок до Великодня

Протягом 04-06 квітня 2018 року в нашому НВК проходила виставка поробок до Великодня, на якій були представлені роботи учнів та вчителів комунального закладу.


Світле свято Великодня

06 квітня 2018 року педагог-організатор Боровик Л.І. провела для учнів 1-11 класів виховний захід "Світле свято Великодня".


Солодкі подарунки

05 квітня 2018 року вихованці та працівники КЗ "Одрадівський НВК" отримали великодні паски від агрофірми "Україна Нова". Вихованці та працівники НВК щиро вдячні генеральному директорові агрофірми "Україна Нова" Тарасенкові М.В. за солодкі подарунки!


Знай і люби свій край

05 квітня 2018 року наш НВК надав роботу учениці 10 класу Косенко Анастасії на районний етап виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». Бажаємо Настусі успіхів!


До нас завітали гості

04 квітня 2018 року з солодкими подарунками та привітаннями до нас завітали гості: заступник голови Первомайської районної державної адміністрації Приймак О.М. і голова Одрадівської сільської ради Тарасенко В.М. Вихованці та працівники НВК щиро вдячні нашим гостям за солодкі дарунки!


Великоднє дерево

Великдень – це свято, що об’єднує, наповнює наші серця добротою, любов’ю, зміцнює кожного з нас духовно. 04 квітня на подвір'ї нашого НВК було прикрашене великоднє дерево. Традиція прикрашати великоднє дерево прийшла з Європи порівняно недавно, але вже прижилася в Україні, і навіть обзавелася виключно українськими особливостями. Ось і нас у закладі другий рік поспіль "розквітає" великоднє дерево, яке є символом єднання, доброти, миру. Всі учні, вихованці та вчителі НВК активно долучилися до цієї акції. Яких тільки способів оформлення яєць на ньому немає! Наше великоднє дерево ожило завдяки дитячій фантазії та гарному настрою і створило неповторну святкову атмосферу у закладі.


День розваг

28 березня 2018 року учні та вчителі нашого НВК відвідали ТРЦ "Французький бульвар". У розважальному центрі вони побували на мультфільмі "Кролик Петрик", у батутному парку, каталися на роликах та ковзанах, грали у боулінг.


«Global Money Week – 2018»

З 12 по 18 березня 2018 року в Україні проходив Всесвітній тиждень грошей («Global Money Week – 2018»). Наш НВК теж долучився до цієї події. Протягом тижня класні керівники 1-11 класів провели уроки фінансової грамотності, конкурси на фінансову тематику та фінансові вікторини.


Біла тура

15 березня 2018 року на базі відділу освіти, молоді та спорту Первомайської РДА відбулися районні змагання з шахів "Біла тура", в яких взяла участь команда нашого НВК.
Джерело фото: https://prvo.jimdo.com/2018/03/17/районна-спартакіада..