День вишиванки

17 травня#Деньвишиванки. Цього дня класний керівник 8 класу Демидчук Н.І. провела захід "Вишиванка в нашому житті", на який було запрошено мисткиню з села Одрадове Мігальову Євдокію Єгорівну.


ДПА з української мови

17 травня 2018 року учні 4 класу взяли участь у державній підсумковій атестації з української мови. На ДПА була присутня методист відділу освіти, молоді та спорту Первомайської РДА Засуха І.М.


ДПА з математики

15 травня 2018 року учні 4 класу взяли участь у ДПА з математики.


День Перемоги

9 травня 2018 року вихованці КЗ "Одрадівський НВК" взяли участь у врочистих мітингах та святкових концертах з нагоди Дня Перемоги, які пройшли у с.Одрадове та с.Картамиш.


Профорієнтаційна робота

08 травня 2018 року представники Первомайського професійного ліцею провели профорієнтаційну бесіду з старшокласниками нашого НВК.


Фестиваль військово-патріотичної пісні «На крилах пам’яті»

04 травня 2018 року на стадіоні "Колос" (м.Первомайський) відбувся фестиваль військово-патріотичної пісні «На крилах пам’яті», присвячений Дню пам’яті та примирення та Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У Фестивалі взяли участь учні 4-11 класів нашого НВК.


Всеукраїнський турнір юних журналістів

З 18 по 22 квітня 2018 року в м.Суми проходив ХІУ Всеукраїнський турнір юних журналістів, на якому зібралися 25 команд юних акул пера з усієї України. Первомайський район представляла команда "ВОВК", до складу якої ввійшли учні нашого НВК: Косенко Дарина (10 клас), Косенко Анастасія (10 клас), Слєпцова Юлія (11 клас). Керівник команди - вчитель української мови та літератури Виставна І.В. Ця поїздка відбулася за фінансової підтримки генерального директора АФ "Україна Нова" Тарасенка М.В., керівника СТОВ "Овена" Овсяннікової А.П., керівника АПК СТОВ "Більшовик" Овчаренка А.О., заступника голови Первомайської РДА Приймака О.М., відділу освіти, молоді та спорту Первомайської РДА, КЗ "Одрадівський НВК". Команда "ВОВК" щиро вдячна меценатам за можливість вазяти участь у Турнірі!


День цивільного захисту

27 квітня 2018 року в нашому НВК пройшов День цивільного захисту. Учні 1-4 класів взяли участь у виховній годині "Безпека у надзвичайних ситуаціях", потім приєдналися до учнів 5-11 класів і разом з ними взяли участь у квесті "Цивільна оборона - не жарти", а після змагань всі вихованці поласували смачною кашею.


День Чорнобильської трагедії

26 квітня 2018 року класний керівник 9 класу Кожевникова О.П. провела для учнів нашого НВК виховну годину "Чорнобиль... Трагедія... Пам'ять...".


Підведення підсумків навчально-польових зборів

25 квітня 2018 року біля пам'ятника воїнам, загиблим під час Другої світової війни, відбулося урочисте підведення підсумків 3-денних навчально-польових зборів юнаків 11 класів Первомайського району. На заході були присутні: голова Первомайської районної державної адміністрації Павленко В.М., голова Первомайської районної ради Татаренков В.М., начальник відділу освіти, молоді та спорту Первомайської РДА Библів В.В., голова Одрадівської сільської ради Тарасенко В.М. За підсумками змагань, які проходили в рамках зборів, наш Одрадівський НВК посів ІІ місце! 🌟🌟🌟 Під час заходу були нагороджені наші учні Коханівський Денис, Шило Денис, Карпенко Андрій та їх наставник Журавель С.І. Також під час заходу була вручена Подяка колективу Одрадівського НВК за допомогу в організації навчально-польових зборів, а також Подяка нашим кухарям Ганжалі Л.О. та Острась Н.А., які смачно годували юнаків під час зборів.


Навчально-польові збори. День 2

24 квітня 2018 року продовжилися заняття в оборонно-спортивному таборі на базі КЗ "Одрадівський НВК". Цього дня юнаки 11 класів показували свою майстерність під час виконання військово-прикладних спортивних вправ. А після обіду на учнів чекав приємний сюрприз від заступника голови Первомайської РДА Приймака О.М. та голови Одрадівської сільської ради Тарасенка В.М. - до табору завітали представники пейнтбольного клубу "Форпост" (м.Харків) з командною грою лазертаг.


Навчально-польові збори розпочалися

23 квітня 2018 року на базі КЗ "Одрадівський НВК" розпочалися навчально-польові збори для юнаків 11 класів Первомайського району.


Оновлення в навчально-виховному комплексі

Наш навчально-виховний комплекс поповнився новими меблями: вішаками у роздягальню для шкільного підрозділу, комплектом меблів для ігрової дошкільного підрозділу, вішаками для рушників та шафками у роздягальню дошкільного підрозділу. Це оновлення відбулося завдяки сприянню Одрадівської сільської ради. Адміністрація навчально-виховного комплексу висловлює слова вдячності голові Одрадівської сільської ради Тарасенку В.М. та депутатам місцевої ради за надані кошти для придбання меблів для наших вихованців.


Моя мрія

13 квітня 2018 року учні нашого НВК взяли участь у Конкурсі дитячих творчих робіт "Моя мрія", який організував Харківський обласний благодійний фонд "Даруй добро" спільно з депутатом Харківської обласної ради Анатолієм Русецьким.


Екскурсія до весняного лісу

13 квітня 2018 року учні початкових класів разом зі своїми вчителями Журавель О.Б. та Шило І.В. здійснили екскурсію до весняного лісу.


Посвята в читачі

12 квітня 2018 року учні 1 класу нашого НВК взяли участь у виховному заході "Посвята в читачі", який для них організувала та провела бібліотекар комунального закладу Кожевникова О.П.


Шкіряний м’яч

11 квітня 2018 року у місті Первомайському відбулися змагання з футболу на призи клубу "Шкіряний м’яч". Наш НВК предсталяли команди учнів 3-7 класів.Виставка поробок до Великодня

Протягом 04-06 квітня 2018 року в нашому НВК проходила виставка поробок до Великодня, на якій були представлені роботи учнів та вчителів комунального закладу.


Світле свято Великодня

06 квітня 2018 року педагог-організатор Боровик Л.І. провела для учнів 1-11 класів виховний захід "Світле свято Великодня".


Солодкі подарунки

05 квітня 2018 року вихованці та працівники КЗ "Одрадівський НВК" отримали великодні паски від агрофірми "Україна Нова". Вихованці та працівники НВК щиро вдячні генеральному директорові агрофірми "Україна Нова" Тарасенкові М.В. за солодкі подарунки!


Знай і люби свій край

05 квітня 2018 року наш НВК надав роботу учениці 10 класу Косенко Анастасії на районний етап виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». Бажаємо Настусі успіхів!


До нас завітали гості

04 квітня 2018 року з солодкими подарунками та привітаннями до нас завітали гості: заступник голови Первомайської районної державної адміністрації Приймак О.М. і голова Одрадівської сільської ради Тарасенко В.М. Вихованці та працівники НВК щиро вдячні нашим гостям за солодкі дарунки!


Великоднє дерево

Великдень – це свято, що об’єднує, наповнює наші серця добротою, любов’ю, зміцнює кожного з нас духовно. 04 квітня на подвір'ї нашого НВК було прикрашене великоднє дерево. Традиція прикрашати великоднє дерево прийшла з Європи порівняно недавно, але вже прижилася в Україні, і навіть обзавелася виключно українськими особливостями. Ось і нас у закладі другий рік поспіль "розквітає" великоднє дерево, яке є символом єднання, доброти, миру. Всі учні, вихованці та вчителі НВК активно долучилися до цієї акції. Яких тільки способів оформлення яєць на ньому немає! Наше великоднє дерево ожило завдяки дитячій фантазії та гарному настрою і створило неповторну святкову атмосферу у закладі.


День розваг

28 березня 2018 року учні та вчителі нашого НВК відвідали ТРЦ "Французький бульвар". У розважальному центрі вони побували на мультфільмі "Кролик Петрик", у батутному парку, каталися на роликах та ковзанах, грали у боулінг.


«Global Money Week – 2018»

З 12 по 18 березня 2018 року в Україні проходив Всесвітній тиждень грошей («Global Money Week – 2018»). Наш НВК теж долучився до цієї події. Протягом тижня класні керівники 1-11 класів провели уроки фінансової грамотності, конкурси на фінансову тематику та фінансові вікторини.


Біла тура

15 березня 2018 року на базі відділу освіти, молоді та спорту Первомайської РДА відбулися районні змагання з шахів "Біла тура", в яких взяла участь команда нашого НВК.
Джерело фото: https://prvo.jimdo.com/2018/03/17/районна-спартакіада..Медичний огляд учнів

27 лютого 2018 року в нашому навчальному закладі пройшов поглиблений медичний огляд вихованців.


Таланти ІІІ тисячоліття

22 лютого 2018 року на базі Біляївського НВК пройшов районний етап обласного відкритого фестивалю дитячої художньої творчості "Таланти ІІІ тисячоліття". Наш НВК гідно представили учениця 4 класу Тернавська Юлія (номінація "Вокальне мистецтво") та учениця 10 класу Косенко Анастасія (номінація "Образотворче мистецтво").

Профорієнтаційна зустріч

22 лютого 2018 року представники Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. П.Василенка провели з нашими одинадцятикласниками профорієнтаційну зустріч.


День рідної мови

21 лютого - Міжнародний день рідної мови. У нашому НВК теж долучилися до цієї події. Цього дня вчителі української мови Виставна І.В. та Чуйко С.В. організували та провели низку заходів: учні старших класів долучилися до написання Диктанту єдності; на перервах вихованці в холі переглядали мультфільми, зняті за мотивами українських казок; учні 5-11 класів взяли участь у Конкурсі на кращого читця віршів про рідну мову, також цього дня пройшла виставка літератури "Словникове різнобарв'я української мови".


День Героїв Небесної Сотні

20 лютого відзначається День Героїв Небесної Сотні. Цього дня в нашому НВК вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції Гідності.


ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології

18 лютого 2018 року в Харківському національному університеті міського господарства ім. О.М.Бекетова відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології. 
В олімпіаді взяли участь 94 учні із районів (міст) Харківської області та м. Харкова. Наш навчальний заклад представляла учениця 10 класу Косенко А. (вчитель Косенко Н.В.). Бажаємо Настусі гарних результатів!


Благодійний ярмарок "Масляна - 2018"

16 лютого 2018 року в нашому НВК пройшов благодійний ярмарок "Масляна - 2018". Було зібрано 1255 грн. Ці кошти передані на лікування Масалової Марії, вихованки дошкільного підрозділу КЗ "Олексіївський НВК". Дякуємо учням та їхнім батькам за проявлену чуйність та турботу!


Масляна прийшла до нас

16 лютого 2018 року класний керівник 8 класу Демидчук Н.І. провела ігрову програму для вихованців КЗ "Одрадівський НВК" з нагоди свята Масляної.


День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Щорічно 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. З нагоди цієї дати вчитель "Захисту Вітчизни" Журавель С.І. провів виховний захід "Афганістан - то біль і смуток, чиєсь обірване життя...", на якому були присутні: голова Одрадівської сільської ради Тарасенко В.М., воїн-афганець Половинко О.М., воїни-атовці Євстратенко С. та Зінченко В., вихованці НВК, односельці.


День Валентина

14 лютого 2018 року з нагоди Дня Валентина в нашому НВК пройшла виставка творчих робіт учнів 1-11 класів та ігрова програма для вихованців початкової школи.


Змагання з баскетболу

13 лютого 2018 року на базі КЗ "Троїцький НВК" пройшов фінальний етап районних змагань з баскетболу, в якому взяли участь команди дівчат та хлопців нашого НВК. Вітаємо наших учнів та їхнього тренера Журавля С.І. з перемогою! Будьте завжди кращими!


У м. Києві підведені підсумки Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!». Із 60 робіт, відправлених від Харківської області, 28 отримали дипломи. Серед переможців і учениця 10 класу нашого НВК Косенко Дарина, яка посіла ІІІ місце. Вітаємо Дарину та її керівника Виставну І.В. з перемогою! (Наказ МОН УДЦПО № 11-16 від 23.11.2017 р. http://udcpo.com.ua/P…/XEH/NAKAZY/nakaz_photo_my_ukraine.pdf )


Тиждень початкових класів

З 05 по 09 лютого 2018 року в нашому НВК пройшов Тиждень початкових класів, під час якого вчителі Шило І.В., Конопля Н.М., Журавель О.Б. та Озерова Л.Г. провели виховні заходи та виставку творчих робіт вихованців.


Змагання з баскетболу

08 лютого 2018 року на базі КЗ "Троїцький НВК" пройшов зональний етап районних змагань з баскетболу, в якому взяли участь команди дівчат та хлопців нашого НВК. Вітаємо наших учнів та їхнього тренера Журавля С.І. з перемогою на даному етапі й бажаємо успіхів в подальших змаганнях!


День безпечного Інтернету

6 лютого - Всесвітній день безпечного Інтернету. Цього дня вчитель інформатики Конопля Н.М. провела для учнів початкових класів виховну годину "Віртуальна подорож Інтернет-простором".


В об'єктиві натураліста

05 лютого 2018 року наш НВК надав роботи на районний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю "В об'єктиві натураліста".


Конкурс-захист робіт МАН

03 лютого 2018 року в Харківському національному університеті ім.В.Каразіна відбувся конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. КЗ "Одрадівський НВК" представляла учениця 11 класу Слєпцова Юлія (керівник - учитель історії Боровик Л.І.).


Професія твоєї мрії

01 лютого 2018 року в ПК "Хімік" (м.Первомайський) пройшов профорієнтаційний захід "Професія твоєї мрії", в якому взяли участь вищі навчальні заклади м.Харкова та Первомайський професійний ліцей. Захід відвідали учні 10-11 класів нашого НВК.


День пам’яті Героїв Крут

29 січня - День пам'яті Героїв Крут. З нагоди цієї дати вчитель історії Боровик Л.І. організувала виставку тематичної літератури.


Конкурс "Охорона праці очима дітей"

29 січня 2018 року наш НВК надав роботи на районний етап конкурсу дитячого малюнка "Охорона праці очима дітей".


Одрадівський пишається!


Змагання з футзалу

25 січня 2018 року на базі КЗ "Троїцький НВК" пройшов районний етап змагань з футзалу U-11 "Шкільна футзальна ліга України", в якому взяли участь учні нашого навчального закладу.