Синичкин день

16 листопада 2018 року КЗ "Одрадівський НВК" відзначає Синичкин день. Вже другий рік поспіль ми відкриваємо фуд-корт для зимуючих пташок.


Здоров'я дитини - здорове харчування

#HealthySchools_UA #HS_UA
16 листопада 2018 року учні початкових класів КЗ "Орадівський НВК" взяли участь у виховному заході "Здоров'я дитини - здорове харчування", який підготувала та провела вчитель початкових класів Озерова Л.Г.


#HealthySchools_UA #HS_UA
Відтепер в учнів КЗ "Одрадівський НВК" є чудова можливість проводити перерви рухливо - в нас з'явився тенісний стіл. Дякуємо Первомайська районна державна адміністрація за такий чудовий подарунок!


День відмови від паління

#HealthySchools_UA #HS_UA
15 листопада - Всесвітній день відмови від паління. Цього дня в КЗ "Одрадівський НВК" пройшла акція "Обери стрічку" та виховні години у 5-11 класах.


День гарбуза

#HealthySchools_UA #HS_UA

14 листопада 2018 року в КЗ "Одрадівський НВК" пройшов День гарбуза. Для вихованців закладу освіти це була чудова нагода дізнатися про цінні та цілющі властивості легендарної городини, поласувати гарбузовими смаколиками, показати свою вправність у виготовленні композицій з гарбуза.


Всеукраїнський диктант єдності

9 листопада 2018 року учні та вчителі КЗ "Одрадівський НВК" долучилися до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності, який проходить щорічно з нагоди Дня української писемності та мови #пишеморазом #радіодиктант


Квест "Вивчай і знай українську мову"

У КЗ "Одрадівський НВК" триває Тиждень української словесності. 8 листопада 2018 року вчитель української мови Виставна І.В. провела для старшокласників квест "Вивчай і знай українську мову".


Профорієнтаційна робота

8 листопада 2018 року до КЗ "Одрадівський НВК" завітав представник Харківського національного технічного університету ім. П. Василенка Рідний Р.В., який провів з нашими випускницями профорієнтаційну бесіду.


Обираємо безпечні харчові продукти

8 листопада відзначається Всесвітній день якості. Це свято було створено за ініціативою Європейської організації якості, а незабаром ідея була підтримана і Організацією Об'єднаних Націй. Мета Всесвітнього дня якості: підвищити значення високої якості продукції і послуг, а також в активізації тієї діяльності, яка направлена на залучення уваги до проблеми якості. Адже йдеться не лише про безпеку товарів для людини і довкілля, але й про міру задоволеності запитів і очікувань споживачів. З нагоди цієї дати в КЗ "Одрадівський НВК" для учнів 7-8 класів учителі біології та основ здоров'я Косенко Н.В. та Демидчук Н.І. провели бінарний урок на тему "Обираємо безпечні харчові продукти". Під час уроку узагальнили знання учнів про складові компоненти їжі, про корисну їжу та її позитивний вплив на збереження і зміцнення здоров’я дорослих і дітей, про основи культури і традиції харчування; викликали інтерес до традиційного харчування українців та прагнення вживати національні страви як засіб збереження і зміцнення здоров’я.#HealthySchools_UA #HS_UA


Подорож до Книжкового царства

У КЗ "Одрадівський НВК" триває Тиждень української словесності. 7 листопада 2018 року учні 5 класу ознайомилися з мастрідами для дітей та підлітків, розглянули карту "Літературна Харківщина", а також зі своїм учителем з української літератури Виставною І.В. здійснили "Подорож у Книжкове царство" - відвідали Одрадівську сільську бібліотеку.


Чудове Чорне море моє

7 листопада 2018 року в КЗ "Одрадівський НВК" проходить виставка "Чудове Чорне море моє", яку організувала та проводить класний керівник 9 класу Демидчук Н.І. У виставці представлені роботи учнів 1-11 класів на морську тематику.


Подорож океаном рідної мови

У КЗ "Одрадівський НВК" проходить Тиждень української словесності. У рамках тижня 6 листопада 2018 року учні 4-5 класів взяли участь у грі "Подорож океаном рідної мови", яку провела вчитель української мови Виставна І.В.


Всеукраїнська учнівська олімпіада з української мови та літератури

4 листопада 2018 року на базі відділу освіти, молоді та спорту Первомайської РДА відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. Наш заклад освіти на олімпіаді представляли учениця 8 класу Чубукіна Дарина (вчитель Скотаренко К.С.) та учениця 11 класу Косенко Дарина (вчитель Виставна І.В.). Бажаємо дівчатам гарних результатів!


3 листопада  відзначає свій День народження помічник кухаря КЗ "Одрадівський НВК" Острась Наталія Анатоліївна! Люба наталіє анатоліївно! Нехай цвітуть під небом синьооким Ще довго-довго дні й літа, А тиха радість, чиста і висока, Щоденно хай до хати заверта! Бажаємо здоров'я, сонця у зеніті, Любові, доброти і щастя повен дім, Нехай у серці розкошує літо І соняхом квітує золотим. Хай постійний успіх, радість і достаток Сипляться на Вас, немов вишневий цвіт, Хай життєвий досвід творить з буднів свята, Господь дарує довгих-довгих літ!


Всеукраїнська учнівська олімпіада з трудового навчання

3 листопада 2018 року на базі відділу освіти, молоді та спорту Первомайської районної державної адміністрації пройшов ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання. Наш Комунальний заклад на олімпіаді представляла учениця 11 класу Дарина Косенко (учитель Демиденко Є.А.). Бажаємо Дарусі гарних результатів!


Екскурсія до лісу

#HealthySchools_UA
Канікули - це чудова нагода побути більше на свіжому повітрі й насолодитися останніми теплими осінніми днями. Тому 2 листопада 2018 року учні КЗ "Одрадівський НВК", які мешкають в с.Картамиш, разом зі своїми вчителями Кожевниковою О.П. та Демидчук Н.І. скористалися цією нагодою й здійснили екскурсію околицею села, під час якої не тільки милувалися краєвидами та дихали свіжим осіннім повітрям, а й займалися корисною справою - почистили лісове джерело.


29 жовтня 2018 року працівники КЗ "Одрадівський НВК" відвідали неймовірний концерт Національний Заслужений Академічний Український Народний хор ім. Г.Верьовки. Усі були вражені професійним виконанням пісень, від якого просто мороз по шкірі йде. Дякуємо артистам за чудову атмосферу, за справжні почуття, за таку щиру українську душу! 
P.S. Працівники Одрадівського вкотре доводять, що вони не тільки гарно працюють, але й добре вміють відпочивати😃🎉🎉


День визволення України

26  жовтня 2018 року педагог-організатор Боровик Л.І. провела виховну годину "На крилах пам'яті", присвячену Дню визволення України від нацистських загарбників.


Ура! Перша половина семестру закінчилась! Тому в КЗ "Одрадівський НВК" 26 жовтня 2018 року пройшов незвичайний навчальний день. А що може бути незвичайного в школі, де все підкорене розкладу? Правильно! Можливість скласти розклад самимІ Саме тому цього дня в нашому НВК учні навчалися за розкладом, який склали вони самі.


Спортивна естафета "Співдружність"

23 жовтня 2018 року в КЗ "Одрадівський НВК" завітали гості - учні Михайлівської філії КЗ "Олексіївський ліцей". Разом з вихованцями Одрадівського вони взяли участь у спортивній естафеті "Співдружність", яка пройшла у рамках участі нашого закладу освіти у програмі #HealthySchools_UA.


Міжнародний день шкільних бібліотек

Протягом 19-22 жовтня 2018 року в КЗ "Одрадівський НВК" пройшли заходи, присвячені Міжнародному дню шкільних бібліотек. Бібліотекар закладу Кожевникова О.П. організувала для учнів фотовиставку "Дитина і книга", викладку художньої літератури за даною тематикою, також учні взяли участь у Book-квесті "Таємниці книжкових полиць".


Тиждень гарних манер

Протягом 16-19 жовтня 2018 року в КЗ "Одрадівський НВК" пройшов Тиждень гарних манер. Практичний психолог Демиденко Є.А. провела відкриту виховну годину "Етикет - правила поведінки", ознайомила учнів з "Правилами ввічливого школяра". Також учні переглянули мультфільми "Школа гарних манер" та зробили стіннівку-комплімент.


Змагання  настільного тенісу #HealthySchools_UA

19 жовтня 2018 року учні КЗ "Одрадівський НВК" взяли участь у районному етапі Спартакіади "Спорт протягом життя" з настільного тенісу. #HS_UA


Осінній ART

Протягом 18-19 жовтня 2018 року в КЗ "Одрадівський НВК" проходить виставка дитячих робіт на осінню тематику "Осінній ART", яку організувала вчитель образотворчого мистецтва Виставна І.В.


Уроки на свіжому повітрі #HealthySchools_UA

Жовтень радує нас неймовірним теплом, тому учні 5 класу та їх вчителі користуються цією нагодою й проводять уроки на свіжому повітрі. Виставна І.В. провела урок української літератури, а Кожевникова О.П. - урок математики, на якому учні робили креслення не в зошиті, а на асфальті.
#HS_UA  


#HealthySchools_UA

16 жовтня 2018 року  наш КЗ "Одрадівський НВК" став одним із 500 навчальних закладів України, які вибороли право брати участь у Програмі «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів». Це унікальна соціальна програма, яка реалізується Центром «Розвиток КСВ» та Mondelēz International Foundation. Програма має на меті сприяти розвитку здорового харчування, фізичних активностей та свідомого ставлення школярів до власного здоров’я.


Тиждень історії

Протягом 8-12 жовтня 2018 року в КЗ "Одрадівський НВК" пройшов Тиждень історії. Учні брали участь в "Історичних лабіринтах", грі "Хто швидше?", переглядали мультфільми в "Історичному кінозалі", розгадували ребуси та кросворди. Заходи проводила вчитель історії Боровик Л.І.


Славні часи козаччини

12 жовтня 2018 року класний керівник 10 класу Кожевникова О.П. провела виховну годину "Славні часи козаччини" з нагоди Дня козацтва та Дня Захисника Вітчизни.


Свято осені

12 жовтня 2018 року учні початкових класів КЗ "Одрадівський НВК" взяли участь у виховному заході "Свято осені", яке організувала та провела вчитель початкових класів Шило І.В.


11 жовтня 2018 року КЗ "Одрадівський НВК" відвідали спеціалісти відділу сім'ї та молоді Первомайської РДА.День працівників освіти

4 жовтня 2018 року в КЗ "Одрадівський НВК" пройшла святкова програма з нагоди Дня працівників освіти.


День креативних учителів

3 жовтня 2018 року в рамках Освітянського тижня в КЗ "Одрадівський НВК" пройшов День креативних учителів. Для учнів 5-11 класів були організовані наступні заходи: гра "Допоможи собі сам" (учитель фізичної культури Журавель С.І.), майстер-клас "Баночка гарного настрою" (учитель образотворчого мистецтва Виставна І.В.), перегляд відеофільму "Цікава фізика" (учитель фізики Демидчук Н.І.), презентація історичної лінійки з QR-кодами (вчитель історії Боровик Л.І.), перегляд мультфільму "Цікава хімія" (учитель хімії Косенко Н.В.), урок психології для учнів середніх класів (практичний психолог Демиденко Є.А.), ребус-квест з української літератури (учитель Виставна І.В.), відеознайомство з 7 чудесами України (учитель географії Виставна В.І.), "Літературний квест" (учитель зарубіжної літератури Чуйко С.В.), бібліоурок "Знайомство з бібліотеками світу" (бібліотекар НВК Кожевникова О.П.). Також учні взяли участь в інтерактивних іграх та відвідали міні-музей магнітів "Місця, де ми побували" та міні-музей кімнатних рослин.


День самоврядування

2 жовтня 2018 року в рамках Освітянського тижня в КЗ "Одрадівський НВК" пройшов День самоврядування.


У КЗ "Одрадівський НВК" розпочався "Освітянський тиждень", присвячений Дню працівників освіти.


Нові надходження підручників

КЗ "Одрадівський НВК" отримав 3 найменування підручників для учнів 1 та 10 класів.Вересень - 2018

Вже пройшов перший місяць 2018/2019 навчального року. Нові учні влилися й адаптувалися в шкільній родині. Хочемо разом з вами пригадати робочі моменти вересня 2018 року.


Змагання з міні-футболу

27 вересня 2018 року учениці КЗ "Одрадівський НВК" взяли участь у фінальних змаганнях з міні-футболу на кубок "Визволення", які пройшли у м.Первомайському на стадіоні "Колос". Дівчатка повернулися з почесним командним ІІІ місцем та І місцем у номінації "Кращий бомбардир", яке отримала Андрющенко Даруся. Вітаємо дівчаток та їхнього тренера Журавля С.І.! Одрадівський вами пишається! Будьте завжди кращими!🎉🎉🎉🤩🤩🤩⛹️‍♀️


Всесвітній день моря

27 вересня - Всесвітній день моря. Як завжди, КЗ "Одрадівський НВК" не залишився осторонь цієї події. Цього дня справжні поціновувачі морської теми одягли смугасті речі, переглянули мультфільм "Пісня моря" та стали на деякий час мариністами - відобразили своє бачення моря в малюнках.


22 вересня 2018 року святкує свій День народження вчитель англійської мови КЗ "Одрадівський НВК" Щука Вікторія Михайлівна. Шановна Вікторіє Михайлівно, бажаємо Вам Незабутніх вражень, щасливих подій, Здійснення задумів, втілення мрій! Хай прекрасним цвітом шлях життя рясніє, Здійснюються завжди заповітні мрії. Хай палають в серці почуття високі, А доля дарує повні щастям роки!


Голуб миру

21 вересня 2018 року педагог-організатор Боровик Л.І. провела акцію "Голуб миру" з нагоди Міжнародного дня миру.


21 вересня 2018 року свій ювілей святкує вчитель музичного мистецтва КЗ "Одрадівський НВК" Чесниченко Світлана Анатоліївна.  Кружляє листя у танку осіннім, Дерева, наче в полум'ї, горять. В цей день зібрались Ваші друзі й рідні Із Вашим святом щиро привітать. Бажаєм Вам, щоб доля дарувала В осіннім сонці весняне тепло, Щоб Ваша молода душа співала, А для печалі місця не було. Хай серце Ваше завжди щедрим буде І широко відкритим для людей, Хай молодеча сила сповнить груди, Додасть наснаги і нових ідей. Бажаєм Вам, щоб кожне починання Було успішно втілене в життя, Нехай людська повага і визнання Крокують поруч з Вами в майбуття. Любові Вам і злагоди в родині, Не знати горя, смутку і біди, Хай прибуває щедро Вам щоднини Із сонця й вітру, із роси й води!


Ми за мир на всій планеті!

20 вересня 2018 року вчитель образотворчого мистецтва Виставна І.В. провела виставку малюнків "Ми за мир на всій планеті!" з нагоди Міжнародного Дня миру.


20 вересня 2018 року святкує свій день народження робітник з обслуговування будівель КЗ "Одрадівський НВК" Половинко Олександр Миколайович!