Випускний вечір - 2018


21 ЧЕРВНЯ 2018 РОКУ СВЯТКУЄ СВІЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ вихователь дошкільного підрозділу рисцова людмила вікторівна. ЛЮБА людмило вікторівно, У ЦЕЙ РАДІСНИЙ І СВІТЛИЙ ДЕНЬ ХОЧЕМО ПОБАЖАТИ, щоб у вас завжди було всього вдосталь: посмішок, сонячних днів, вдалих ситуацій, успіху, привітань, підтримки вірних друзів,  цікавих занять, здоров'я, щастя та фінансів!


Табір "Золота булава". 14.06.2018.

14 червня 2018 року вихованці військово-спортивного табору "Золота булава" виїхали до соснового лісу, де зіграли в командну гру "Лазертаг", яку організували представники пейнтбольного клубу "Форпост" (м.Харків). Спонсором гри виступив народний депутат України Д.М.Добкін.


Табір "Золота булава". 11-12.06.2018

11 та 12 червня 2018 року вихованці табору "Золота булава" брали участь в іграх "У пошуках солодкого дерева" та "Ключі від форту Буаяр".


Екскурсії до музеїв

11 червня 2018 року вихованці КЗ "Одрадівський НВК" відвідали  Верхньобішкінський та Первомайський краєзнавчі музеї.


Екскурсія до м.Харкова

8 червня 2018 року учні КЗ "Одрадівський НВК" відвідали регіональний ландшафтний парк "Фельдман Екопарк".


Табір "Золота булава". 06-07.06.2018.


6 червня 2018 року святкує свій День народження вчитель початкових класів Журавель Олена Борисівна. Люба Олено Борисівно, у цей радісний і світлий День хочемо побажати щасливого сьогодні і радісного завтра, красивих мрій і їх здійснення! Хай кожен день повниться веселим і милим відчуттям, гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею! Щастя і радощів у домівку, здоров’я і благополуччя родині, натхнення і творчості для душі! Хай сонце заглядає у вікна, а щастя в серце!


Табір "Золота булава". 05.06.2018.


ЗНО - 2018

04 червня 2018 року учні 11 класу КЗ "Одрадівський НВК" взяли участь в ЗНО з біології. 


Табір "Золота булава". 04.06.2018.

4 червня вихованці табору "Золота булава" ходили в похід до соснового лісу, а також взяли участь у військово-спортивній грі.


ДПА - 2018

04 червня 2018 року учні 9 класу КЗ "Одрадівський НВК" пройшли державну підсумкову атестацію з української мови (диктант).


04 червня 2018 року святкує свій День народження учень КЗ "Одрадівський НВК" Рибаков Вадим!🎉🎉🎉 🎉  З Днем народження, зі святом! Щастя зичимо багато! Хай завжди збувається Все, що забажається!


День захисту дітей

01 червня 2018 року учні нашого комунального закладу взяли участь в районному святі, присвяченому Міжнародному дню захисту дітей. Захід пройшов на базі відпочинку "Рів'єра".



Табір "Золота булава". 31.05.2018.

31 травня у військово-спортивному таборі "Золота булава" пройшов квест "У пошуках істини".


КЗ "Одрадівський НВК" вітає з Днем народження вчителя математики Кожевникову Олену Петрівну!🤩🤩🤩🎉🎉🎉🎉🎉 Бажаємо здоров'я, щасливої долі,
Удачі, кохання і грошей доволі.
Нехай Вам буде усе, як бажається,
Фортуна нехай лише посміхається!

31.05.2018.


Табір "Золота булава". 30.05.2018.

30 травня в таборі "Золота булава" велася робота по підрозділах. Учні виконували стройові та спортивні вправи, а також будували найпростіші укриття.


Табір "Золота булава" - 2018

29 травня 2018 року в нашому комунальному закладі розпочав роботу пришкільний табір військово-спортивного напрямку "Золота булава".


ДПА-2018

29 травня 2018 року учні 9 класу КЗ "Одрадівський НВК" пройшли державну підсумкову атестацію з математики.


Останній дзвоник - 2018

25 травня 2018 року в КЗ "Одрадівський НВК" пройшло свято Останнього дзвоника. На заході були присутні почесні гості: заступник голови Первомайської районної державної адміністрації Приймак О.М., голова Одрадівської сільської ради Тарасенко В.М., голова Картамиської сільської ради Цьома Г.В., керівник СТОВ "Овена" Овсяннікова А.П.


ЗНО - 2018

24 травня 2018 року учні 11 класу КЗ "Одрадівський НВК" взяли участь в ЗНО з української мови та літератури. 


Вітання переможців

23 травня 2018 року в нашому НВК пройшла лінійка, під час якої були нагороджені учні, які брали участь у Міжнародному природничому конкурсі "Колосок осінній - 2017", у Міжнародному учнівському конкурсі юних істориків "Лелека - 2018", у Міжнародній грі зі світової літератури "Sunflower - 2017".


ЗНО-2018

22 травня 2018 року учні 11 класу КЗ "Одрадівський НВК" взяли участь в ЗНО з математики. 


Слобожанські дзвони Перемоги

19 травня 2018 року на базі КЗ "Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради" відбулася Обласна військово-патріотична конференція "Слобожанські дзвони Перемоги". Наш комунальний заклад представляла учениця 11 класу Слєпцова Юлія (керівник - учитель історії Боровик Л.І.), яка була нагороджена Грамотою КЗ "Харківська обласна станція юних туристів" за активну участь.


Паростки майбуття

18 травня 2018 року в приміщенні Первомайської районної державної адміністрації відбувся 
VІI районний фестиваль обдарованих школярів Первомайського району «Паростки майбуття». Цей Фестиваль об`єднує переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін, творчих та предметних конкурсів, турнірів та спортивних змагань. Під час Фестивалю були нагороджені учні та вчителі нашого НВК: Грамотами Первомайської районної адміністрації та Первомайської районної ради за активну участь в обласній Спартакіаді допризовної молоді - Коханівський Денис, Шило Денис та Карпенко Андрій; Грамотами Первомайської районної державної адміністрації та Первомайської районної ради за активну участь у Всеукраїнському турнірі юних журналістів - Косенко Дарина, Косенко Анастасія та Слєпцова Юлія; Грамотою Первомайської районної державної адміністрації та Первомайської районної ради - колектив учнів 3 класу, які стали призерами обласного етапу виставки-конкурсу "Різдвяна писанка"; Дипломами Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області - Лінкіна Юлія (І місце), Шило Денис (ІІ місце), Худояров Руслан (ІІІ місце); Подякою Первомайської районної державної адміністрації та Первомайської районної ради за підготовку та активну участь команди "ВОВК" у Всеукраїнському турнірі юних журналістів - заступник директора з НВР Виставна І.В.; Подякою Первомайської державної адміністрації та Первомайської районної ради за підготовку призера обласного етапу виставки-конкурсу писанкарства "Різдвяна писанка" - вчитель початкових класів Шило І.В. Вітаємо наших учнів та їх вчителів з нагородами! Одрадівський вами пишається! Будьте завжди кращими!


День вишиванки

17 травня#Деньвишиванки. Цього дня класний керівник 8 класу Демидчук Н.І. провела захід "Вишиванка в нашому житті", на який було запрошено мисткиню з села Одрадове Мігальову Євдокію Єгорівну.


ДПА з української мови

17 травня 2018 року учні 4 класу взяли участь у державній підсумковій атестації з української мови. На ДПА була присутня методист відділу освіти, молоді та спорту Первомайської РДА Засуха І.М.


ДПА з математики

15 травня 2018 року учні 4 класу взяли участь у ДПА з математики.


День Перемоги

9 травня 2018 року вихованці КЗ "Одрадівський НВК" взяли участь у врочистих мітингах та святкових концертах з нагоди Дня Перемоги, які пройшли у с.Одрадове та с.Картамиш.


Профорієнтаційна робота

08 травня 2018 року представники Первомайського професійного ліцею провели профорієнтаційну бесіду з старшокласниками нашого НВК.


Фестиваль військово-патріотичної пісні «На крилах пам’яті»

04 травня 2018 року на стадіоні "Колос" (м.Первомайський) відбувся фестиваль військово-патріотичної пісні «На крилах пам’яті», присвячений Дню пам’яті та примирення та Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У Фестивалі взяли участь учні 4-11 класів нашого НВК.