Наш Комунальний заклад живе активним та різноманітним життям, щоденні новини  про яке Ви можете знайти на наших офіційних сторінках у соціальних мережах.Міжнародний день миру

20 вересня в КЗ "Одрадівський НВК" пройшли заходи з нагоди Міжнародного дня миру: Єдина виховна година для учнів 1-4 класів "Я за мир в Україні!", Єдина виховна година для учнів 5-11 класів "Нам потрібне мирне небо!", виставка творчих робіт учнів 1-9 класів та вихованців дошкільного підрозділу "Ми за мир на всій планеті!".


20 вересня 2019 року святкує свій День народження робітник з обслуговування будівель КЗ "Одрадівський НВК" Половинко О.М. Шановний Олександре Миколайовичу, з чудовим світлим святом, з Днем народження!
Нехай все заплановане здійсниться,
Все, що оточує, дарує тільки радість,
Прозору й чисту, як вода в криниці.
Хай кожен день нові приносить враження,
Яскраві, неповторні й незбутні.
Хай дім наповнюють любов, тепло і щастя
І сміх веселий і в свята, і в будні!


День визволення Первомайщини від нацистських загарбників

16 вересня вихованці КЗ "Одрадівський НВК" взяли участь у мітингах, які пройшли в селах Одрадове й Картамиш, і були присвячені Дню визволення Первомайщини від нацистських загарбників. Також цього дня в закладі освіти пройшла виставка робіт з природнього матеріалу з нагоди цієї дати.


13 вересня святкує свій День народження голова Картамиської сільської ради Цьома Г.В.

Шановна Галино Вікторівно,

бажаєм щастя і достатку,
Ясного неба і тепла,
В житті Вам згоди й порядку,
Щоб доля світлою була.
В роботі – успіхів, везіння,
У справах – вічного горіння!
Від душі любові Вам бажаєм
І хай Господь Бог допомагає!


Олімпійський урок

10 вересня вчитель фізичної культури КЗ "Одрадівський НВК" Журавель С.І. провів Олімпійський урок для учнів 5-11 класів та спортивні змагання до Дня фізичної культури та спорту.


Свято знань в КЗ "Одрадівський НВК"


1 вересня працівники КЗ "Одрадівський НВК" здійснили заміну водяного насосу, який раптово вийшов з ладу. Роботи виконувались незважаючи на вихідний день, щоб завтра учні та вихованці закладу освіти розпочали заняття в комфортних умовах.
Адміністрація закладу висловлює слова вдячності відділу освіти, молоді та спорту Первомайської РДА  за надану фінансову допомогу!

Адміністрація та колектив КЗ "Одрадівський НВК" висловлюють слова щирої вдячності батькам вихованців, голові Одрадівської сільської ради Тарасенку В.М., генеральному директору агрофірми "Україна Нова" Тарасенку М.В. за надану матеріальну та фізичну допомогу для підготовки закладу до нового 2019/2020 навчального року. Саме завдяки всім вам наш навчально-виховний комплекс оновлюється і залишається затишною другою домівкою для наших вихованців!


КЗ "Одрадівський НВК" готовий до нового 2019/2020 навчального року!


Огляд готовності закладів освіти

13 серпня пройшов огляд готовності КЗ "Одрадівський НВК" до нового 2019/2020 навчального року.